Uygulama 3-5 dk.
Hazırlık Yok
Uygulayan Doktor
Uyarılar Yok

Dudaklar estetik olarak yüzde önemli yapılardandır. Şekil ve boyut kadar yapısal olarak da canlı görünmesi önemlidir. Tüm yapılar gibi yaşla değişime uğrayan dudaklar bazı kişilerde yapısal olarak daha erken hacim kaybına uğrar, yüzeyinde çizgilenmeler görülür. Özellikle kuru derilerde bu durum daha belirgindir. Sigara içmek, soğuğa ya da yoğun güneşe yoğun maruz kalmak, dudağı ısırma ve sık yalama gibi alışkanlıklar dudak derisinde yaşlanmayı hızlandırır.

Etkileri

Dudaklar için sıkça kullanılan dolgu tedavisi ile hacim ve şekil değişiklikleri yaparak ciddi iyileşmeler sağlanabilir. Ancak bazı durumlarda deride daha etkin yenileyici bir tedaviye de ihtiyaç duyulmaktadır.

Tam bu noktada thulium lazer ile dudak derisinde yenileyici uyarı sağlayan lazerin etkileri ve özel tedavi serumlarıyla çizgilerde azalma ve daha canlı bir dudak görünümü elde edilebilir. İşlem sırasında dudak derisinde lazer ile açılan çok sayıda mikro kanaldan cilt yenileme uyarısı sağlanırken hemen işlem sonrası özel serumlar bu kanallardan emdirilir.

Uygulama Detayları

İşlem 3-5 dakikada tamamlanabilen ve sonrasında gündelik hayata hemen dönülebilir bir uygulamadır. 7-10 günde bir aralıklarla 4 seanslık bir kür tedavi için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir