GENÇ KALMAK İÇİN GEÇ KALMAMAK

GENÇ KALMAK İÇİN GEÇ KALMAMAK

Güzellik ve bakım konusunda son on yılda değişim baş döndürücü. Yenilikler aralıksız devam ederken, sürekli kavramlar da değişiyor. Artık ilerleyen yaşlarda sadece sağlıklı olmak değil, bakımlarla iyi görünmek de önem kazanıyor. Eskiden sadece kadınlara atfedilen bu durum metropol yaşamı ile erkekler için de yaygınlaşıyor.

Estetik ve bakımla ilgili pek çok kavram cerrahi işlemler gibi düşünüldüğünden, ‘‘bana bu işlemler için daha erken’’, ‘‘Ben şeklimin değişmesinden endişe ediyorum’’ gibi korkular yaşanıyor. Oysa ki medikal estetik uygulamalrındaki temel beklenti sağlıklı beslenme ve spor mantığının cilde uyarlanmasıdır. Spora yaşlanıp vücudumuz sarktıktan sonra mı başlamak gerekir? Haftada bir ya da bir kaç haftada bir yeterli midir? Beslenme de aynı şekilde açlık krizine girene kadar bekleyip mi olmalıdır? Bir kaç günde bir yemek yemek ne kadar sağlıklıdır? Elbette sağlıklı olan düzenli ve ritmik olarak yapılmasıdır. Bu duruma da hemen ‘‘işlemler kalıcı değil’’, ‘‘sürekli tekrar etmek gerekiyor’’ diye negatif bir yorum yapılıyor.

Hücrelerimizin yaşam boyunca sürekli olarak yenilenme içinde olması aralıklarla işlemlerin tekrar edilmesini gerektirmektedir. Bakılması gereken doğru nokta aracımızın da evimizin de bahçemizin de aslında herşeyin düzenli bir bakıma ihtiyaç duyduğunu ve tek seferde ömürlük bir şeyin olmadığı gerçeğidir. Üstelik bu nesnelere dahi yeni olduğu andan başlayarak düzenli bakımlar yaparak eskimesine engel olmaya çalışıyoruz. Bizim aksimize, yenisini alabilecek iken!

BİZE ULAŞIN


Maya Clinic

İsmet İnönü-1 Cd. 732. Sok. Aypalas Residence
K:4 N:34/32 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

+90 (222) 230 85 55 +90 (532) 773 73 76

+90 (505) 425 05 05

info@droguzucar.com

İLETİŞİM FORMU


 • facebook
 • twitter
 • instagram
 • google plus
 • pinterest
 • youtube

DUYURULAR

Lazer Epilasyonda Teknoloji Zenginliği; Alexandrite, diode ve Nd YAG, hibrid lazer (Buzlazer Platinum) lazerlerin tümü, tek klinikte...

Teknoloji Zenginliği, Paketlerdeki fiyat avantajı ile; 3+3 seans paketler ile ekonomik seçenekler...

MAKALELER

 • Agnes

  Agnes

 • LAZER EPİLASYON

  Lazer epilasyonda kıllar hassas döneminde, tek seansta kalıcı olarak yok edilebilir.

 • BABYFACE BEAUTY

  Thulium lazer ile açılan çok sayıda mikro kanaldan özel geliştirilmiş cildin gelişimine ve iyileşmesine katkı sağlayacak nano moleküler ürünler deri altına gönderilir.

 • BÜTÜNSEL GÜZELLİK

  Yüzün tamamını değerlendirmek ve sorunların tüm nedenlerine yönelik bir tedavi planı hem daha doğal hem de başarılı sonuçlar sağlayacaktır.