Bu web sitesi Dr. Oğuz Uçar adına olup her türlü hakkı saklıdır.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, yorum, görüntü, doküman, video vb. yalnızca bilgilendirme amacı gütmektedir. Bu bilgilere dayandırılarak bir yönlendirme, tedavi planı oluşturulması, bunun sonrasında oluşabilecek tüm durumlardan kullanıcı kendisi sorumludur. Mevcut durumunuzla ilgili yapılabilecek tedavilerin neler olabileceği ve tüm detayları ile ilgili doktorunuza danışınız. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir.

Bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla doğru ya da hatalı kullanımına bağlı olarak herhangi bir zarar veya sorumluluktan ötürü veya dolaylı olarak sorumlu ve yükümlü olunmayacaktır.

Tüm dikkat ve özene rağmen site içeriğinde yer alan yazım hatası, eksikliği, güncellemede gecikme, muhtemel bir yanlışlık veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar nedeniyle sorumlu veya yükümlü olunmayacaktır.

Sitede yer alan içerik ve uygulamaların önceden haber verilmeksizin güncellenmesi, düzenlenmesi, değiştirilmesi, kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi yalnızca tarafımıza aittir.

Web sitesini ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Sitede yer alan içerik ve beraberindeki uygulamalar nedeniyle hiçbir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

Sitedeki içeriğin Dr. Oğuz Uçar’ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilmesi, yayını, dağıtılması, başka bir amaçla kullanılması veya kullandırılması yasaktır. Bu konudaki tüm haklar saklıdır.